למי נועד קו הסיוע הטלפוני של “נפשך”?עזרה לחברה לסבית

קו הסיוע הטלפוני של נפשך הינו היחיד מסוגו בארץ, הנותן תמיכה לנשים צעירות ומבוגרות, הורים, מורים ואנשי חינוך, המתמודדות עם סוגיות של מיניות האישה, ניצול מינית ותקיפה מינית, נטיות לסביות, הומוסקסואליות, הפוכות. אובססיות מיניות, התמכרות מינית, הן אם זה בעצמן או שהן נשואות למתמודדים עם סוגיות דומות.

מהי מטרתו של קו הסיוע הטלפוני של “נפשך” ?

קו התמיכה מציע עזרה טלפונית, לטווח הקצר או לטווח הארוך – בהתאם לצורך הפונה. מטרתו היא לספק סיוע אישי ורגיש לכל מי שבוחרת בכך. הפונות לקו נענות על ידי מתנדבות שעברו הכשרה מקיפה וממושכת. בחלק גדול מהמקרים הקשר בין הפונה למתנדבת נמשך חודשים ואף שנים. אנו משתדלות לתת לכל פנייה מענה המותאם לנפשה של הפונה, אם באמצעות הקו הסיוע ואם בהפניה לטיפול פרטני חיצוני, שכן מרכז הסיוע אינו מטפל ואינו מתיימר לשמש תחליף לטיפול מקצועי.

מי מאיישות את קו הסיוע?

הסייעות העונות לפניות שלכן, הן מתנדבי “נפשך” שעברו הכשרה מקצועית ראשונית לצורך מילוי תפקידן זה וכן מקבלות הדרכה שוטפת המתמשכת במהלך השנה. עם זאת, חשוב להדגיש כי הסייעות עצמן אינם נשות מקצוע בתחום בריאות הנפש. הסייעות מביאות עימן לשיחה את הנכונות להקשיב לך, לגלות רגישות לצרכייך ולעשות כמיטב  יכולתן על מנת לסייע ולתמוך בכל נושא שתבקשי לפתוח ולדבר.

כיצד ניתן לקבל עזרה ב”נפשך”?

אם תבחרי, תוכלי לטלפן אלינו ולנהל שיחה אישית ואנונימית, לכתוב בפורומי התמיכה שלנו,  ולקרואמהמאמרים    המתפרסמים אצלנו כאן באתר.

המענה הטלפוני של “נפשך” מיועד לכל אדם, צעיר כמבוגר, דתי וחילוני כאחד. את יכולה לשוחח איתנו בשיחה אישית ואף אנונימית על מחשבות והרגשות שמעסיקות אותך, לשתף מדילמות חיים ולפרוק קצת מהמעמסה שעל הלב.

האם פניות לקו הסיוע הן אנונימיות?

הפניה שלך לקו הסיוע היא אנונימית ורק לך יש את הזכות לבחור אלו פרטים את מעוניינת למסור במהלך השיחה. במקביל גם המתנדבות נשארות אנונימיות לחלוטין ולא מוסרות לכן פרטים אישיים על עצמן או על מתנדבות אחרות. מתנדבות “נפשך” מחויבות לשמור על השיחה בסודיות ולא להעביר מידע החוצה למעט מקרים של פיקוח נפש או פגיעה בחסרי ישע.

קו הסיוע “בנפשך” מיועד לכל מי שרוצה לשוחח איתנו..

טל: 02-6746650
ימים: 
א’- ד’
בין השעות : 
20:00-22:00

ניתן גם להשאיר הודעה ונשוב אלייך בהמשך.

info@nafshach.co.il